I muži se chtějí líbit ženám

I muži se chtějí líbit ženám, to je poměrně logické. Nikoho potom nemůže překvapit, že i problematika pánské módy je rozsáhlá. Jsou mezi námi takoví, kteří se spokojí s téměř jakýmkoliv oblečením, ale výjimky zcela jistě netvoří ani ti náročnější muži. ..

Nadměrná móda pro muže – jak na to?

Oblečení pro dámy je vždy ústředním tématem v módních časopisech. Dámská móda pro všechny typy postav se neustále rozšiřuje, návrháři se předbíhají v nových trendech a nápadech. Co ale znamená, když se řekne pánská móda? Samozřejmě i ta má svou pevnou základnu v ..

Jaké boty vybrat k pánským džínám?

Džíny spadají spíše do sportovního stylu, a proto i botky, které se k nim dají nosit, jsousportovního vzhledu. Trendem v pánské sportovní módě jsou univerzální pružné a lehké boty sbarevnými vsadkami, suchými zipy nebo přezkami, tenisky nebo kecky v kontrastních mixech, ..

Pánská móda – košile

V dnešním díle Pánské módy se společně zaměříme na košile jakožto nepostradatelnou záležitost každé pánské skříně. Rozebereme límečky, rukávy a také jejich střihy. A samozřejmě se také poohlédneme za sezónními hity.Košile do oblekuKošile jako taková je ..