Kontaktní čočky

Kontaktní čočky jsou neviditelnou náhradou za brýle. Stejně tak jako brýle dokáží korigovat oční vady jako krátkozrakost, dalekozrakost atd. Jsou ale také schopné odstranit následky problematických očních vad jako astigmatismus.kontaktních čočekMezi lidmi jsou rozšířené ..

Móda pro plnoštíhlé

Výběr barvy pro plnoštíhlé Neschovávejte se za černou barvu. Ta vás dělá starší a působíte v ní unaveně. Pokud zvolíte správný střih a materiál, nemusíte se bát barev, jako je zelená, červená nebo modrá. Jestli se však v takových odstínech necítíte dobře, zkuste je ..

Šedá v pojetí Johna Varvatose

Jestli tedy náhodou nemáte co na práci a peníze vám zabírají jen místo ve skříni, udělejte si výlet do Ameriky a navštivte některý z jeho obchodů. Uděláte si radost, provětráte šatník a budete doslova a do písmene vypadat jako ze žurnálu. John Varvatos je americký módní ..

V rytmu světových značek: Louis Vuitton

Louis Vuitton symbol luxusu po celém světě. Louis Vuitton značka s mnohaletou tradicí. Louis Vuitton nejvíce padělané výrobky. Louis Vuitton .........Za zrodem francouzské společnosti Louis Vuitton stojí Francouz stejného jména Louis Vuitton Mallatier (*1821). Muž, který měl od ..

Šály, šátky

Trocha historiePrvní šály, nebo "shals", byla součástí tradičních perských kostýmů v Achaemenid Persie, Nosili je jak muži tak ženy. Šály byly také součástí tradiční mužské kroje v Kašmíru a stal se díky asimilaci součástí perské kultury. Byly tkané v extrémně jemné ..

Vše, co potřebujete vědět o aplikaci řasenky

Řasenka je zásadní složkou make-upu. I přesto ji však plno lidí neumí správně aplikovat a výsledný efekt to tak může zcela zkazit. Řasenka je skvělá pro zvýraznění očí a proto je důležité, umět ji správně používat. Podle jednoduchých pravidel, která vám zde ..