Móda pro plnoštíhlé

Výběr barvy pro plnoštíhlé Neschovávejte se za černou barvu. Ta vás dělá starší a působíte v ní unaveně. Pokud zvolíte správný střih a materiál, nemusíte se bát barev, jako je zelená, červená nebo modrá. Jestli se však v takových odstínech necítíte dobře, zkuste je ..

Šedá v pojetí Johna Varvatose

Jestli tedy náhodou nemáte co na práci a peníze vám zabírají jen místo ve skříni, udělejte si výlet do Ameriky a navštivte některý z jeho obchodů. Uděláte si radost, provětráte šatník a budete doslova a do písmene vypadat jako ze žurnálu. John Varvatos je americký módní ..

V rytmu světových značek: Louis Vuitton

Louis Vuitton symbol luxusu po celém světě. Louis Vuitton značka s mnohaletou tradicí. Louis Vuitton nejvíce padělané výrobky. Louis Vuitton .........Za zrodem francouzské společnosti Louis Vuitton stojí Francouz stejného jména Louis Vuitton Mallatier (*1821). Muž, který měl od ..

Šály, šátky

Trocha historiePrvní šály, nebo "shals", byla součástí tradičních perských kostýmů v Achaemenid Persie, Nosili je jak muži tak ženy. Šály byly také součástí tradiční mužské kroje v Kašmíru a stal se díky asimilaci součástí perské kultury. Byly tkané v extrémně jemné ..

Vše, co potřebujete vědět o aplikaci řasenky

Řasenka je zásadní složkou make-upu. I přesto ji však plno lidí neumí správně aplikovat a výsledný efekt to tak může zcela zkazit. Řasenka je skvělá pro zvýraznění očí a proto je důležité, umět ji správně používat. Podle jednoduchých pravidel, která vám zde ..