Korzety pro každou příležitost

Historie a vývoj korzetů má za sebou dlouhou, i když poněkud mučivou cestu v době, kdy zatáčku éry korzetů, která se datuje do 14. století. Nemůžeme však s přesností říct, zda je tomu opravdu tak. První fotografie totiž pocházejí ze 14. století.Korzet se po staletí ..

Plavky

Chcete si na letošní léto pořídit moderní plavky? Pulty obchodů jsou přeplněny novými kolekcemi pro rok 2020. Tu svou představil i výrobce spodního prádla . Hýři moderními barvami a nadčasovými odstíny. Je plná atraktivních střihů, které potěší ženy všech ..

Dvojdílné plavky

Plavky jsou společně se spodním prádlem pro ženu něčím, co zvýrazňuje její přednosti, rozpaluje muže a dělá ji neodolatelnou. Pokud se dívka, či žena chystá k vodě, tak většinou bere takové plavky, které jí odliší od ostatních. A to především z důvodu, že chce být ..

DÁMSKÉ OUTDOOR OBLEČENÍ

Dámské outdoorové oblečení. Oblečení outdoor- je nástrojem lidské činnosti, zaměřené na zlepšení psychofyzické síly.Na vašich cestách se můžete spolehnout na naše outdoorové oblečení,outdoor kalhoty(kalhoty outdoor),funkční oblečení,bunda outdoorDÁMSKÉ OUTDOOR ..

Vybíráme těhotenské oblečení

Těhotenství je bezpochyby jedním z nejúžasnějších období ženského života. Nalézt těhotenské oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně po celou dobu těhotenství, nemusí být vždy snadné. Společně si ukážeme, jak vybrat pohodlné a hezké oblečení. Existuje několik ..

Co jsou korzety

K čemu jsou vlastně korzety?Korzet je sexy doplněk, který si poslední dobou získává u žen stále větší popularitu. Vedle toho, že se mužům ženy v korzetu líbí, protože korzet dokáže téměř zázračně “vystřihnout” krásnou siluetu ženy, korzet rovněž zeštíhluje a ..

Kabelka je tečka za oblečením

„Jsem žena" ze svých dlouholetých zkušeností tvrdí, že úspěšného muže nepoznáte podle drahého obleku, ale podle bot a hodinek. U žen tuto roli hrají doplňky a krásné kabelky. Sebelepší kostým a dokonale provedený make-up totiž dokáže nevhodná či laciná kabelka nebo ..