81ZOBRAZENÍ


Louis Vuitton symbol luxusu po celém světě. Louis Vuitton značka s mnohaletou tradicí. Louis Vuitton nejvíce padělané výrobky. Louis Vuitton .........

Za zrodem francouzské společnosti Louis Vuitton stojí Francouz stejného jména Louis Vuitton Mallatier (*1821). Muž, který měl od dětství vysoké cíle. Vyučil se brašnářem a ne ledajakým, kladl důraz na dokonalé zpracování, kvalitní materiál a výrobek zpracoval do sebemenšího detailu. Na tehdejší dobu neobyčejné spojení.

Svými výrobky oslovoval i horní třídu tehdejší Francie a oslovuje ji dodnes.

Svoji vlastní společnost založil roku 1854. Jeho filosofie výroby byla stejná jako před založením společnosti. Ze svého záměru neslevil ani o kousek. Vždyť kdo by dokázal vyrobit toaletní kufřík z krokodýlí kůže a želvího krunýře, který slavnou operní pěvkyni Marthu Chenal doslova okouzlil. Díky jeho originalitě se stal vyhledávaným a žádaným po celé Francii.

Po smrti Louise Vuittona (1892) přebírá řízení podniku jeho syn Georges Vuitton.  Přebírá firmu, která je známá po celé Francii. To mu ale nestačí. Rozjíždí kampaň, díky které se značka LV dostala za francouzské hranice. Své obchody otvírá v Londýně, New Yorku nebo Bombayi.

Po svém otci, v roce 1936, přebírá společnost Gaston -Louis Vuitton. Za jeho řízení společnosti vzniklo legendární logo LV.

Nabídka společnosti Louis Vuitton se rozrůstá. Už se nesoustředí jen na kabelky, ale i na módu jak pro ženy, tak pro muže. Ve své nabídce má i kolekce bot, šperků nebo slunečních brýlí.

Dnes si u značky Louis Vuitton můžete být jisti jedním, vždy se Vám do ruky dostane originální a jedinečný výrobek. Kabelky jsou stále vyráběny ručně, navíc má každá své sériové číslo. Výrobky jsou vyráběny  jen z těch nejkvalitnějších materiálů. Navíc u této značky nemusíte sledovat slevy. Louis Vuitton zásadně své výrobky nezlevňuje!