7ZOBRAZENÍ

Chcete si na letošní léto pořídit moderní plavky? Pulty obchodů jsou přeplněny novými kolekcemi pro rok 2020.

Tu svou představil i výrobce spodního prádla . Hýři moderními barvami a nadčasovými odstíny. Je plná atraktivních střihů, které potěší ženy všech generací.

Triumph hned na jaře představil svou novou kolekci. Upoutají vás v ní inspirativní barevné odstíny a unikátní střihy. Jeho plážové plavky jsou plné energie, vitality a života. Triumph se ve svých kolekcích snaží splnit náročné požadavky všech žen, proto je jeho nabídka opravdu rozmanitá. Pokud se vám zalíbí nové plavky Triumph, které jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, můžete vyzkoušet i odvážné spodní prádlo. Nabídku plavek Triumph tvoří jednodílné plavky, dvoudílné plavky a plážové tankiny. Moderní tankiny sluší ženám s každou postavou, dokonce se hodí i pro nastávající maminky. Jsou složeny z košilky vyztužené kosticí a kalhotek nižšího nebo vyššího střihu. Moderní tankiny jsou na tenká ramínka a jsou k dostání v módních barvách. Jednodílné plavky Triumph jsou vyrobeny v klasickém černobílém provedení, které zaujme na první pohled. Střihu plavek dominuje hluboký výstřih a zavázání za krk. Nezapomeňte je doplnit praktickým a módním pareem značky Triumph.

Nejvíce fanynek si ale vždy najdou dvoudílné plavky neboli bikiny, které proto představují stěžejní část plavkového sortimentu. Jejich horní díl může být ve formě push-up podprsenky, nebo je vyztužen kosticí. Oblíbené jsou i jednoduché trojúhelníčky, a to se zavázáním za krk i bez ramínek. Spodní díl dvoudílných plavek může být klasický vykrojený nebo s nohavičkou. Opět je k dostání v nižším i vyšším střihu.