87ZOBRAZENÍ


Oblečení pro dámy je vždy ústředním tématem v módních časopisech. Dámská móda pro všechny typy postav se neustále rozšiřuje, návrháři se předbíhají v nových trendech a nápadech. Co ale znamená, když se řekne pánská móda? Samozřejmě i ta má svou pevnou základnu v módním světě. Stále však převládá tendence zahrnovat sem pouze oblečení pro štíhlé postavy. Nadměrná pánská móda se dostává do veřejného povědomí méně. Pánské nadměrné velikosti dnes ale nepřijdou zkrátka, protože zde přinášíme pár užitečných tipů, jak by se měli muži XXL velikosti oblékat.

Důležité kritérium pro výběr vhodného oblečení pro muže s větší konfekční velikostí (zvláště v létě) je schopnost zakrýt nedostatky postavy.

Pánská nadměrná trika by neměla příliš obepínat, ale ani plandat. Měli byste umět najít takový kompromis, aby nepůsobilo oblečení moc pytlovitě ani příliš upnutě. To samé platí o barvách. Nadužívání černé jen signalizuje, že něco zakrýváte. Taková červená nebo modrá se stále hodí, ať už váš manžel bojuje s větším bříškem nebo se silnějšími nohami.

Při vybírání nadměrného oblečení platí více než u běžných velikostí nutnost orientovat se podle barvy pleti. Nejčastějším typem pleti u nás je růžová. V takovém případě dávejte přednost raději studeným než teplým tónům barev. Oblečení barevně splývající s vašim tónem pleti nejlépe ze šatníku vyřaďte, protože zbytečně přidává kila.

 
Nezapomeňte, že nejdůležitější věcí při výběru oblečení je váš osobní pocit. Pokud se budete cítit dobře, poznají to i ostatní!