93ZOBRAZENÍ


Džíny spadají spíše do sportovního stylu, a proto i botky, které se k nim dají nosit, jsousportovního vzhledu. Trendem v pánské sportovní módě jsou univerzální pružné a lehké boty sbarevnými vsadkami, suchými zipy nebo přezkami, tenisky nebo kecky v kontrastních mixech, sandály avšelijaké žabky. Základní barvy, které frčí jsou hnědá, bílá, šedá a modrá. Jednoznačně ale vedousportovní kecky, které se už k džínám nosí léta. Jsou prostě super a nejvíc oblíbené.

Sportovní kecky nebo tenisky

Takových bot se vyrábí spousty a až tak nevychází z módy, protože pro tento styl bot jsou módnípravidla uvolněnější. Muži nemají na tyhle boty žádné velké nároky. Musí být hlavně pohodlné akvalitní. Už dávno to nejsou jen klasické bílé tenisky, ale projevuje se zde např. styl retro neboevropský styl. Hlavní změnou jsou zajímavý barvy, různé materiály, ozdoby apod.

Vyšší boty

Jsou takovou alternativou vhodné obuvi k džínám. Někteří chlapi si prostě na vysloveně sportovnístyl nepotrpí, tak hledají jiné boty. Proto mohou volit odlišný look, ale pořád budou i tyhle botkyk džínám pasovat. Na výběr máte např. z kovbojského stylu, vojenského, turistického apod. Odřenákůže, ozdobné pásky, přezky, různé průstřihy v botách, to vše jim dává ojedinělý vzhled. Za takovéboty se vaše džíny rozhodně stydět nebudou.

Klasika

Sem můžeme zařadit třeba klasické polobotky ve sportovním vzhledu. Rozhodně v nich neuděláteostudu, když budete mít k džínám třeba lehké lněné sáčko nebo svetřík, či košili. Nebo klidně nanějakou slavnostnější příležitost (večeře, párty) se opravdu k džínám perfektně hodí tmavésportovní polobotky.


Žabky a sandály

V horkém létě se nebudeme nutně pařit v keckách, ale zvolíme něco vzdušného a pohodlného. Nohy senám přeci jen potí, a tak je třeba větrat. Proto jsou k tomu ideální sandále nebo oblíbené žabky.Mohou být kožené nebo i gumové, barevné nebo střídmé. Záleží pouze na mužském gustu.