103ZOBRAZENÍ


Každý chce vypadat hezky, ale někteří z nás, tedy spíš většina z nás, rozhodně nejsou štíhlé modelky s nádhernou postavou. Většinou máme alespoň jednu problémovou partii, kterou chceme buď zakrýt, nebo se jí úplně zbavit. Ne vždy ale pomohou diety a různá cvičení nejsou zrovna zábavná. Proto je dobré znát pár triků, jak díky oblečení zakrýt ty případné nedostatky, které nám vadí.

O oblečení, které lichotí naší postavě, koluje nespočetné množství fám, které se pak velmi těžko vyvrací a ženy, jež se jich drží, vypadají spíše jako strašáci do zelí, než elegantní dámy, které okouzlují mužská srdce svou krásou a šarmem.


Jaké rady je tedy dobré dodržovat a jaké naopak při strojení vynechat? Bohužel velmi často vidíme na ulicích trend volného, nejlépe o několik čísel většího oblečení, o kterém si ženy myslí, že se v něm schovají. Ale i extrémně upnuté oblečení není to ideální řešení, které hledáme. Dámy, které prostě bojují s nějakým tím kilem navíc, si musí kupovat oblečení, které jim sedne akorát. Volná vždy může být maximálně jedna část a zbytek vám musí být pohodlný, ale ne plandavý. Volná může být ta část oblečení, kterou zakrýváte svojí problémovou partii. Takže například faldy na bříšku můžeme zamaskovat volnou tunikou, ale džíny musí sedět akorát.

Že černá zeštíhluje, ví dnes snad každé malé dítě

 Další, co můžete udělat pro zamaskování nějakého toho nedostatku, je nošení různých výraznějších doplňků. Těmi zvýrazníte místa, na která jste patřičně pyšná a odvedete pozornost od partií, se kterými nejste na svém těle spokojená. I velká kabelka může být právě ten výrazný doplněk. A navíc jsou stále v módě a trendy, takže navíc budete vypadat jako módní znalec.

Že černá zeštíhluje, ví dnes snad každé malé dítě. Ale podobně jako černé působí oblečení jakékoliv barvy, pokud to bude barva jednotná na všech částech. Samozřejmě doplňky naopak zvolte výraznější a barevnější, ať nepůsobíte jako šedá myš.

A nejlepší rada na závěr? Nejhezčí budete vypadat, pokud se tak budete cítit. Pokud budete sama se sebou spokojená a budete se cítit sexy, budou vás tak brát i ostatní.