68ZOBRAZENÍ


Kdo má rád kožíšky? Ten, kdo je příznivcem kožichů, kožíšků, chlupů a chloupků, tak právě pro něj je tento dnešní článek. Dneska se zaměříme na chlupaté vestičky.

Na první pohled celkem nenápadný kousek oblečení, který ovšem ve správné kombinaci umí dělat divy s vaším outfitem.  Vybírat můžete z různých barev, druhů a střihů např. dlouhé, krátké, vypasované nebo naopak volné.

K těmto chlupatým vestičkám se hodí jak lodičky pro elegantní outfit, tak tenisky pro sportovní outfit. V těchto chladných dnech určitě neuděláte chybu, když zvolíte modré džíny, jednobarevné triko s třičtvrtečním nebo dlouhým rukávem a na to vámi zvolenou ,,chlupatku“. Pozor, rozhodně nevolit nějaké pestré barvy triček, spíše barvy typu tělové, černé nebo bílé.

Další věcí, na kterou si musíte dát pozor, je, aby vás vesta zbytečně nerozšiřovala. Není od věci si příliš volnou vestičku stáhnout nějakým vkusným páskem. Pod ni si oblečte nějaké uplé tričko nebo svetr, či bundu na tělo.

Ten, kdo kožešinky moc nevyhledává, natrefí v obchodech i na jiné druhy vest, např. prošívané. Tyto vesty vypadají velice dobře s padnoucími džínami a s projmutou proužkovanou košilí. Je to pravé ořechové pro ty, kteří raději sportovnější outfity.

Myslím, milé dámy, že si určitě nějakou zamilujete.