Výsledky vyhledávání pro dotaz krásné kabelky

Výsledky vyhledávání v sekci: Dámská móda

Kabelka je tečka za oblečením

„Jsem žena" ze svých dlouholetých zkušeností tvrdí, že úspěšného muže nepoznáte podle drahého obleku, ale podle bot a hodinek. U žen tuto roli hrají doplňky a krásné kabelky. Sebelepší kostým a dokonale provedený make-up totiž dokáže nevhodná či laciná kabelka nebo boty zcela znehodnotit. Zejména u kabelek se však ženy u nás ještě stále spokojují s »druhou ligou«. Snad se jim zdá, že značkové krásné kabelky jsou zbytečně drahou investicí. Jestliže slovo dělá muže, ženu pak krásné kabelky Zapomínají však na to, že krásné kabelky či další kožené doplňky od světově známých firem si nikdo nekupuje na jednu sezonu - takové zdobívají šatník mnoho let. A jsou to právě kvalitní doplňky, které ženu zařazují do kategorie náročného a také poučeného zákazníka. I při výběru značkových kabelek platí však určité zásady.Ženy se širokými boky a mohutnějšími zadními partiemi by rozhodně neměly volit velké typy přes rameno končící obvykle právě na bocích. Zbytečně totiž přitahují pozornost okolí právě na ty části těla, které je lépe přehlédnout. V této souvislosti platí i »přísný zákaz« nošení kabelek z lesklé lakované kůže nebo podobných nápadných materiálů: lesk vždy zvětšuje objem a přitahuje zrak kolemjdoucích tam, kam nemá.Pro ženy s širokými rameny zase módní návrháři nedoporučují kabelky přes rameno. Dobře pak nevypadají ani ženy, ani kabelky. Stejně tak nesluší obří tašky přes rameno malým postavám: jejich nositelky mění v poštovní doručovatelky... Co už dnes naopak neplatí, je striktní dodržování stejné barvy bot a kabelky.Jsem žena ve střízlivém kostýmku, můžu jít do barevZejména ženy, jež nosí denně tmavé střízlivé kostýmy, si mohou klidně dopřát třebas i bláznivě barevnou kabelku ze žluté, červené či modré kůže a doplnit ji černými lodičkami. V takovém případě musí ovšem bezpodmínečně dbát na kvalitu: levná barevná kabelka by totiž působila jako papírová růže ze střelnice v rukách nevěsty.Je třeba si zvyknout na fakt, že kvalitní krásná kabelka znamená dlouhodobou investici. Pokud nese například značku Hermes, Nina Ricci či Louis Vuitton, pořizuje si člověk výrobek, který bude dlouho nejen funkční, ale zároveň i módní. Přesvědčivým důkazem mohou být třeba kabelky z plátnové vazby s dezénem označovaným jako Monogram, který firma Louis Vuitton navrhla už před více než sto lety.Už tehdy měl typický dezén chránit výrobky před napodobováním. V roce 1996, kdy firma oslavila sté výročí Monogramu, uvedla opětovně na trh řadu Damier (Šachovnice), jež se dostala k zákaznicím poprvé v roce 1888. Klasická kombinace rafinovaně střízlivých tvarů, které sluší jak kabelkám, tak i kabelám a drobným koženým doplňkům, a typického dezénu se prostě stala módním evergreenem. 

Pokračovat na článek


Dvojdílné plavky

Plavky jsou společně se spodním prádlem pro ženu něčím, co zvýrazňuje její přednosti, rozpaluje muže a dělá ji neodolatelnou.Pokud se dívka, či žena chystá k vodě, tak většinou bere takové plavky, které jí odliší od ostatních. A to především z důvodu, že chce být snadno zapamatovatelná, chce okouzlit všechny kolem a rozpálit muže. Plavky mají za úkol skrývat některé místa ženského těla, ale jiné místa zase odhalit a umožnit tak jejich opalování. Dvoudílné plavky značky Violin jsou zárukou kvality, hezkých střihů a nádherných barev. Dámské dvoudílné plavky jsou vhodné jak pro plavání, tak pro slunění a opalování. Ve dvoudílných plavkách může vypadat každá žena skvěle. Buďte in a sexy, kupte si plavky od Leontýny a okouzlíte každého muže. Staňte se díky nám krásnou a neodolatelnou pro každého muže ve Vašem okolí. Snili jste někdy o romantické scéně, kdy se procházíte po pláži při západu slunce, vedle Vás jde muž Vašich snů a najednou se zastaví a říká Vám: „Miluji Tě?“. Jistě snili, ovšem nyní díky internetovému obchodu Leontýna, který Vám nabízí dvojdílné plavky různých velikostí, barev a střihů můžou být Vaše sny skutečností. Proměňte se společně s námi v neodolatelnou krásku, a získejte muže svých snů, případně se můžete krásně opálit a načerpat spoustu nových sil během lenošení u moře. Dvojdílné plavky z našeho e-shopu Vás udělají výjimečnou a nezapomenutelnou a to především díky skvělým střihům, zvýraznění ženských předností a vzbuzením touhy v mužích. Hledáte decentní, nebo naopak sexy plavky, které roztouží každého muže? Pak je tu pro Vás internetový obchod Leontýna. Dvojdílné plavky z našeho internetového obchodu jistě využijete nejenom v období letní sezóny, ale i během zimy, například v krytých bazénech, či lázních.

Pokračovat na článek


Stylová ozdoba dokáže podtrhnout vaše přednosti

Přestože je jasné, že „kalendářnímu létu“ odzvonilo, prognózy meteorologů jsou však opravdu pozitivní.Nástup podzimních měsíců údajně nepocítíme. Pro dámy to značí jen jedno – výměna letního šatníku se zatím posouvá na neurčito. Začátek podzimního období se ponese v duchu letní inspirace a bude minimálně stejně teplý, jako srpen a září. Jestliže jste si letos pořídily nové šperky, ještě je na pár týdnů neschovávejte. V opačném případě ještě budete mít příležitost k tomu, abyste si nějaké objednaly a rozšířily svoji šperkovnici o krásný letní šperk v podobě perly , případně jiné libůstky. Nevíte-li si s výběrem doplňků rady, jsou následující rady určeny jen pro vás. Plánujete nezapomenutelnou dovolenou? Součástí vašeho kufru by měly být letní doplňky, jež zviditelní váš charakter a zakryjí případné pihy na kráse. S pomocí správně zvolených šperků se na pláži i v klubu stanete ozdobou. Nevyhovují-li vám doplňky ze zlata, stříbra či chirurgické oceli, mohly by pro vás být tím pravým přírodní materiály. Značné oblibě se těší méně tradiční jantarové šperky a nádherné polodrahokamy. Šperk z jantaru nejsou ani zdaleka tak drahé, jak se může na první pohled zdát a bude vám slušet, jako nic jiného. Milovnice mořské fauny sáhnou po šperku z korálu, nebo po ozdobách ze schránek korýšů. Vypadají netradičně, ale zároveň jsou velmi osobité. Dejte vale monotónnosti a pochlubte se svým blízkým těžkým kalibrem v podobě šperků z exkluzivních materiálů. Pakliže sledujete co se nosí, nejspíše zpozorovaly, že se na pulty vrátil minerál markazit, jež byl populární kdysi. V centru dění je i exkluzivní křišťál. Krásné křišťálové šperky zapůsobí nejen specifickými tvary, ale dostupností. Ať už sáhnete po jakékoliv ozdobě, myslete na to, že nevšední není to stejné nevkusný.

Pokračovat na článek


Korzety pro každou příležitost

Historie a vývoj korzetů má za sebou dlouhou, i když poněkud mučivou cestu v době, kdy zatáčku éry korzetů, která se datuje do 14. století.  Nemůžeme však s přesností říct, zda je tomu opravdu tak. První fotografie totiž pocházejí ze 14. století.Korzet se po staletí ukázal jako univerzální kus oblečení a je tomu tak do dnes. Kdysi zdobily korzety těla žen z bohatých elit. Staly se významným doplňkem alžbětinské a viktoriánské éry.Někteří tvrdí, že byly korzety nošeny již v neolitu. Prý to dokazují jeskynní kresby starověké římské, řecké a asyrské civilizace. Nicméně bez ohledu na původ, začal být korzet propagován v 16 století, v době, která znamenala zásadní změnu v pojetí a šití oděvů. Je známo, že v historii tyto korzety působily i zdravotní komplikace. To určitě znáte i z pohádek, kdy stahují princeznám jejich chůvy, až nemohly popadnout dech. Korzety jim deformovaly plíce a vůbec celou vrchní část těla. Z historických fotografií můžeme usoudit, že tvar těla stažený korzetem je až příliš deformovaný – široká ramena a až velmi úzký pas.Korzet se kdysi používal jako součást ženského spodního prádla, které kombinovalo funkci podprsenky a podvazkového pásu. Dnes se používá spíše za účelem horního dílu oblečení z důvodu elegantnosti jedinečnosti. Je to zvláštní druh oblečení který zvýrazňuje křivky vaši postavy a podtrhává to, co je na vás krásné. Těsně přiléhá k vašemu tělu a napomáhá k pevnému držení těla. Jednoduše z vás korzet dělá sexy dámu.Na trhu existuje řada korzetů z kterých si můžete vybrat ten, který vám bude sedět nejlépe. Ať už jde o vystružené korzety s ocelovými nebo plastovými kosticemi, různý výrobní materiál, jako jsou tkané korzety, krajkové, kožené, svatební korzety. Každý z nich je upravován pro jinou příležitost.Svatební korzety jsou v poslední době dost v módě. Je to z toho důvodu, že si nevěsta vybere šaty, které by ji nemuseli za pár týdnů či měsíců v den konání svatby, sedět, ať už z důvodu těhotenství nebo úbytku či příbytku na váze. Korzet se dá jednoduše povolit či přitáhnout a nastavit dle aktuální konzistence těla.Dámy, jestli doma ještě nevlastníte žádný korzet, určitě to změňte. Korzet se hodí k jakékoliv příležitosti. Na svatby – jak jsem výše uvedla, třeba i pro družičku, na párty, do společnosti nebo jen tak na procházku. Nemusíte se bát, že budete vypadat hrozně a korzetem nic nezkazíte.

Pokračovat na článekVýsledky vyhledávání v sekci: Tipy a Triky

Krása dokáže být nejen ve velkých věcech, ale také v malých, které ukrývají své kouzlo

Nestyďme si přiznat, že každý by si přál v jakémkoliv věku vypadat úchvatně , ať už nám je sedmnáct nebo padesát let. K tomu, abychom toho docílili máme několik možných triků . Každý z nás si vždy vybere to nejjednodušší co může být, to jistě každý z nás přizná. A máme hroznou výhodu v tom, že se nám naskytuje několik různých způsobů, jak docílit tohoto úspěchu a zároveň očekávání. Určitě , si můžeme pozměnit třeba celý šatník, ale pochybuji, že mnoho z nás bude chtít podstupovat právě tomuto způsobu.Přece nikdo z nás nechce obětovat šílené peníze za oblečení, které po vidatném nedělním obědě je nepohodlné a pomale ho ani nemůžeme dopnout. A proto by jsme Vám s radostí sdělili pohodlnější způsob krásy na venek. Tento problém lze řešit pouze různými bižuteriemi a ostatními doplňky k oblečení.Bižuterie se k nám dostala již před dlouhou dobou , neboť již lidem v pravěku nebylo zcela jedno jak vypadají. Ačkoliv dnes je tomu již trochu jinak . Protože za ty tisíce let, co se vše rozvíjelo a postupem času stále zdokonalovalo, se zdokonalily také bižuterie. Tento pokrok je absolutně nepopsatelný a je fakt, že málokdo z nás si jej dokáže vůbec představit. Dnes jsou lidé také velmi všímaví a bižuterie a doplňků si na Vás jistě všimnou.Bižuterie jsou totiž opravdu překrásné a také velmi rozmanité. Nemyslím si, že vůbec někdy narazíte na kteroukoliv stejnou bižuterii, protože stoprocentně se budou od sebe aspoň kapku lišit. Ať už podle tvaru, kterých je nespočitatelně mnoho, nebo také barvami. A věřte mi, že nikdy neobjevíte stejný odstín. Několik odlišností můžeme zpozorovat na druhu materiálu. Sklo, dřevo, plast, ale také různé měkké kovy se využívají na výrobu šperků a pomůcek,jako je například lůžko na pryskyřici, které je potřebné k výrobě. A divili by jste se, ale také krystaly a minerály jsou používány pro tuto výrobu.Obzvlášť jedna prestižní značka, která se zabývá výrobou bižuterie využívá broušené krystaly k tomu, aby šperky vypadali úchvatně . Swarovski elements. Tyto šperky patří k těm nejznámnějším na celém světě. Dokonce i u nás mají obrovské zastoupení, a proto se nemusíte bát, že je nikde neseženete. Zejména náhrdelníky Swarovski jsou opravdu nádherné . Ale nesmíme opomenout také náramky Swarovski, které jsou také velmi krásné a zajímavé. Mohli by jsme zde vyjmenovat snad všechny výrobky, ale to není třeba, neboť je nutné je vidět na vlastní oči. Ten lesk, preciznost, …

Pokračovat na článek


Doplňky pro nevěsty i družičky

Nebudeme si tu povídat o tom, jaké si obléknete šaty, ani jak bohatou hostinu uspořádáme. To budezáležet jen a jen na vaší volbě. Spíš bych tímto článkem chtěla milý nevěstám i jejich družičkámpomoci při hledání vhodných doplňků, které dokáží obohatit jejich vybrané garderóby. Korunka do vlasůVýhodou je, že se dá vložit jak do krátkých, tak i do dlouhých vlasů a nemusí nutně néstzávoj. I samotná korunka vypadá ve vlasech velmi vznešeně. K mání jsou korunky ze stříbrnýchdrátků, na kterých jsou ozdobně navlečené perličky v různých velikostech. Na korunkách jsou potomperličkové motivy ve tvaru květů, srdíček, kroužků atd. Můžete si vybrat korunku složitějšíchmotivů, zrovna tak i naprosto jednoduchou, která je vytvořená převážně z drátků a zdobí ji jen párnepravidelně navlečených perliček. ČelenkaMá více možností jak ji uvázat. Můžete jí vlasy podvázat i uvázat přes čelo kolem hlavy.Konce látkové čelenky můžete zamaskovat do vlasů nebo je ozdobně uvázat do podoby jednoduché isložené mašle tak, aby byly vidět. Čelenky mohou být ze saténu, atlasu, brokátu, krajky apod.Většinou ladí s látkou použitou na šatech. Nejsou ale jen látkové, dají se koupit či půjčit ičelenky z kůže nebo korálkové aj. MošničkaNevěsta má u sebe při obřadu maximálně malý kapesníček. Ten je třeba kamsi schovat a určitěto nebude do kabelky. Bezvadným doplňkem, který může mít nevěsta při sobě i během obřadu je malámošnička, ušitá z jemného organtýnu nebo z látky stejné jako na šatech. Lehce do ní schováte zmíněný kapesníček a ponecháte ji pověšenou na zápěstí. PodvazekAno, je to tradice. Podvazek je praktická věcička, kterou na slavnostní hostině celkem dobřezpeněžíte v rámci dražby. Ten správný podvazek je jemný, zdobený krajkou a třeba látkovými srdíčkya tak trochu z něho čiší lehká erotika. Na stehno si nevěsta pořizuje pouze jeden, a ten rozhodněneplní úlohu držadla punčoch. Punčochy si pořiďte samodržící. ParaplíčkoJste romantička a i vaše šaty budou čišet romantikou? Vhodným doplňkem může být i lehkékrajkové paraplíčko. Krajka je velmi jemná a v bílé barvě. Originální bižuterieSkvělým nápadem, čím nahradit chladné kovové šperky či bižuterii, jsou látkové náramky. Mohouto být lesklé pásky uvázané kolem zápěstí na mašli, saténová velká růže apod. Na pruh látky se dajípřipevnit i živé květy, které vám rovněž poslouží jako náramek či pásek. Na krk se hodí velmi jemnábižuterie v jemných barevných tónech, které nebudou nijak rušit celou nevěstinu toaletu. Pro družičkyJsou to děti a rády se ukazují. Proto i ony chtějí být náležitě ozdobeny. Můžete i pro něpoužít vhodné ozdoby jako pro nevěstu. Do vlasů, na šaty, jako bižuterii. Mimoto je nezapomeňtevybavit i atraktivním „sypáním“, které pohazují za novomanželi po skončení obřadu. Dříve se hodněpoužívala syrová rýže, či konfety. Dnes existuje mnoho zajímavějších věciček jako např. barevnápeříčka, látkové lístky růží, zlaté penízky apod. Vše se dá zakoupit v prodejnách se svatebnítématikou, někdy i ve větších papírnických potřebách. Je tedy mnoho možností, jak oživit strohý účes, či nevýrazné šaty apod. Navíc, pokud vám budechybět fantazie, je možné se obrátit na odborníky ve svatebních salónech, kteří vám ochotně se všímpomohou. Spoustu doplňků si zde můžete i zapůjčit.

Pokračovat na článekVýsledky vyhledávání v sekci: Vlasy a Účesy

Čelenky do vlasů

Čelenky do vlasů jsou krásným doplňkem a zároveň praktickým pomocníkem pro Vaše vlasy. Určitě znáte ten pocit, když vyjdete ven a vítr si s Vašimi vlasy dělá, co chce. Právě pro takovéto situace je čelenka velmi oblíbená. Udrží Vaše vlasy tam, kde mají být a nedovolí jim, aby Vám zavazely. Navíc jsou hitem letošní módy. Není známo, kdo čelenku vůbec vynalezl, ale udává se, že jako první byly nošeny ve středověku. I sama Kleopatra čelenky nosila.V dnešní době je na trhu celá škála druhů, typů a barev všelijakých čelenek. Pokud chcete působit elegantně a vznešeně, zvolit byste měla SKINNY čelenku, která je vyrobena z kůže a krásně podtrhne Vaši eleganci. BOW čelenky nosí především vyznavačky Emo stylu. Jedná se o čelenky s mašlí, nasazované nejčastěji přes patku. Pro ty z Vás, které si chtějí ve vlasech vytvořit dvojitý efekt, z čelenky doporučuju DOUBLE čelenky. V případě, že hledáte originální kousek, se kterým budete působit opravdu jedinečně, zvolte JELLY čelenky. Jedna část je vyrobena z plastu a druhá je gumička. Dokonalé pro dosažení rockového vzhledu. SCARF čelenky vypadají jako uvázané šátky. Tyto látkové čelenky jsou však většinou vyztuženy, aby lépe držely na hlavě. A nakonec RETRO čelenky, krásné puntíkové kousky působící hravě a vesele.Velmi často se také čelenky používají při společenských akcích a svatbách, pro doladění krásných účesů. Svatební čelenky jsou nejčastěji vyrobeny z jemných drátků a ozdobeny lesklými kamínky. Vypadají tak velmi jemně a elegantně. Zdobeny mohou být také křišťálovým sklem, štrasovými kameny či bílými perličkami. Drátky jsou velmi jemné, ohebné a přizpůsobivé. Stejně tak korunky jsou pro svatby, plesy, či jiné společenské situace velmi oblíbené. Nejčastěji se používají čelenky vysoké od 1cm do 5cm. Zdobeny jsou podobně jako klasické svatební čelenky.

Pokračovat na článekVýsledky vyhledávání v sekci: MIX články

V rytmu světových značek: Louis Vuitton

Louis Vuitton symbol luxusu po celém světě. Louis Vuitton značka s mnohaletou tradicí. Louis Vuitton nejvíce padělané výrobky. Louis Vuitton .........Za zrodem francouzské společnosti Louis Vuitton stojí Francouz stejného jména Louis Vuitton Mallatier (*1821). Muž, který měl od dětství vysoké cíle. Vyučil se brašnářem a ne ledajakým, kladl důraz na dokonalé zpracování, kvalitní materiál a výrobek zpracoval do sebemenšího detailu. Na tehdejší dobu neobyčejné spojení. Svými výrobky oslovoval i horní třídu tehdejší Francie a oslovuje ji dodnes.Svoji vlastní společnost založil roku 1854. Jeho filosofie výroby byla stejná jako před založením společnosti. Ze svého záměru neslevil ani o kousek. Vždyť kdo by dokázal vyrobit toaletní kufřík z krokodýlí kůže a želvího krunýře, který slavnou operní pěvkyni Marthu Chenal doslova okouzlil. Díky jeho originalitě se stal vyhledávaným a žádaným po celé Francii.Po smrti Louise Vuittona (1892) přebírá řízení podniku jeho syn Georges Vuitton.  Přebírá firmu, která je známá po celé Francii. To mu ale nestačí. Rozjíždí kampaň, díky které se značka LV dostala za francouzské hranice. Své obchody otvírá v Londýně, New Yorku nebo Bombayi.Po svém otci, v roce 1936, přebírá společnost Gaston -Louis Vuitton. Za jeho řízení společnosti vzniklo legendární logo LV.Nabídka společnosti Louis Vuitton se rozrůstá. Už se nesoustředí jen na kabelky, ale i na módu jak pro ženy, tak pro muže. Ve své nabídce má i kolekce bot, šperků nebo slunečních brýlí.Dnes si u značky Louis Vuitton můžete být jisti jedním, vždy se Vám do ruky dostane originální a jedinečný výrobek. Kabelky jsou stále vyráběny ručně, navíc má každá své sériové číslo. Výrobky jsou vyráběny  jen z těch nejkvalitnějších materiálů. Navíc u této značky nemusíte sledovat slevy. Louis Vuitton zásadně své výrobky nezlevňuje!

Pokračovat na článek